English
مشاهده خبر
نشست کارگروه زنان در علم و فناوری برگزار گردید.
اولین نشست" کارگروه زنان در علم و فناوری" روز چهارشنبه 8 اسفند ماه از طرف انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران و باهمکاری صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید.
 
نشست با سخنرانی آقای بغدادی، دبیر انجمن مدیریت فناوری و نوآوری، در خصوص اقدام این انجمن جهت راه اندازی این کارگروه و همچنین حمایت ها و برنامه های انجمن جهت توانمند سازی زنان در این حوزه و حمایت از مشارکت حداکثری ایشان در عرصه فناوری و نوآوری در کشور آغاز گردید.
 
در این نشست «خانم دکتر نصیری کنار» استاد دانشگاه صنعتی شریف گزارشی از پروژه مطالعاتی زنان در علم و فناوری مقایسه ایران،آسیا و اروپا ارائه دادند و در طی آن با ارائه آمارهای مقایسه ای در کشور مختلف و سالهای مختلف، خلاصه ای از برنامه های کشور های مختلف جهت کاهش فاصله زنان و مردان و افزایش نرخ مشارکت زنان در علم و فناوری را بیان نمودند.
در ادامه «سرکار خانم شاوردی»، مدیر #توانمند_سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن بیان فعالیت های جاری این صندوق در حمایت از #بانوان_کارآفرین، گزارشی از برنامه های پیش روی صندوق جهت تسهیل و تشویق ورود زنان به فضای کارافرینی و #اشتغال را ارائه کردند.
سپس «خانم دکتر کرمی پور» عضو شورای راهبری کارگروه زنان انجمن، مسیر طی شده از راه اندازی کارگروه در انجمن مدیریت فناوری و نوآوری از ابتدای سال جاری را بیان نموده و در ادامه با ارائه برنامه های سال آتی این کارگروه، کمیته های ذیل مجموعه را معرفی کردند و  شرکت کنندگان را به مشارکت در این کمیته ها و فعالیت در آن دعوت نمودند.
 
در پایان حضار نظرات و پیشنهادات و سؤالات خود را مطرح و سخنرانان و اعضای شورای راهبری توضیحات تکمیلی را ارائه نمودند.
 
تاریخ انتشار : 1397/12/12 - 12:10
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن مدیریت فناوری ایران محفوظ است.