English
قوانین و مقررات

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی در سایت انجمن مدیریت فناوری به دقت ملاحظه فرمایید.

 

1.  عضویت در کتابخانه دیجیتال انجمن مدیریت فناوری ایران رایگان می باشد.

2. مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و سایت، در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3.  مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

4. تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهیست سایت حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.

5. ورود کاربران به وب‏‌سایت انجمن مدیریت فناوری ایران هنگام استفاده از کتابخانه ی دیجیتال، ویدئوهای رسانه تصویری  و سایر خدمات ارائه شده توسط این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

6.هرگونه پرداختی از طریق خدمات آنلاین سایت انجمن مدیریت فناوری از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.


کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن مدیریت فناوری ایران محفوظ است.